Telefonam ātri izlādējās baterija. Gribēju pirkt jaunu, bet tad izlasīju šo...

12.10.2017

Ātra akumulatora izlādēšanās - viena no galvenajām mūsdienu viedtelefonu problēmām. Bēdīgi, ja gaidi svarīgu zvanu , bet telefons izslēdzas baterijas izlādes dēļ. tad paliek divi acīmredzami varianti: nopirkt viedtālruni ar lielāku bateriju vai efektīvāk izlietot esošo bateriju. Mēs pastāstīsim jums, kā taupīgāk lietot telefona bateriju, lai tā pietiktu uz visu dienu un nevajadzētu pārtraukt sakarus pašā svarīgākajā brīdī.

 

Foto

Raksta turpinājums
Kā uzlādēt telefonu

Pārsvarā mēs telefonu uzliekam lādēties vakarā un tā atstājam līdz rītam. Tas nav pareizi. Vairākums bateriju ir uzpildījušās jau pēc trīs stundām. Pārējā laikā uzlādes ierīce ik pa brīdim baros telefonu, lai uzturētu uzlādi uz 100 %. Tas tur bateriju stresa stāvoklī., paātrinātiem tempiem samazinot maksimālo ietilpību.

ĀTRAS TELEFONA IZLĀDĒŠANĀS CĒLOŅI

1. Ja nav tīrīta uzlādes ligzda

Pētījumi liecina, ka uz telefona sakrājas daudz vairāk baktēriju nekā uz tualetes poda vāka. Tādēļ laiku pa laikam notīrīt telefonu nenāks par ļaunu. Pievērs uzmanību strāvas savienotāja tīrīšanai. Šajā ligzdā var iekrist dažādi netīrumi, kas var kļūt par traucēkli normālai uzlādei.
2. Neliec krāsainu ekrānsaudzētāju

Apskatot pareizu laiku, saņemtos ziņojumus un zvanus, tu skaties galvenajā ekrānā. Lai taupītu enerģijas daudzumu, spigti krāsaina attēla vietā uzliec melnbaltu.
3. Pastāvīgi nēsā telefonu rokās

Stipra uzkaršana un stipra atdzišana ievērojami paātrina telefona izlādi. Centies turēt savu telefonu tādā vietā, kur to neietekmē karstums un sals. Ja aiz loga karstāks par +30 °C vai aukstāks kā –20 °C, centies telefonu no somas vai kabatas izņemt tikai īpašas nepieciešamības gadījumā.
4. Pastāvīgi ieslēgta automātiskā ekrāna pagriešana

Atslēdz funkciju `Automātiska ekrāna pagriešana` un ieslēdz to tikai tad, kad nepieciešams. Par šo funkciju atbildīgs ir akselerometrs - īpašs skaitītājs, kas patērē lielu daudzumu enerģijas.
5. Aizmirsti aizvērt pielikumu logus.

Sakļautās, bet neaizvērtās programmas turpina `ēst` enerģiju, funkcionējot fona režīmā. Tādēļ neaizmirsti periodiski aizvērt pilnīgi visus logus.
6. Ekrāna spilgtums ir uzlikts uz maksimumu

Izslēdz automātisko spilgtuma regulēšanu un manuāli uzstādi spilgtumu uz minimālo tev komfortablo līmeni.
7. Ieslēgts vibrozvans

Vibrēšanas funkcija ātri nosēdina bateriju. Centies to izmantot tikai nepieciešamības gadījumā. Lieto zvanu režīmu vai pilnībā izslēdz skaņu.
8. Nepareizi uzstādīts automātiskais ekrāna bloķētājs.

Iestatiet automātisko ekrāna bloķēšanu. Izvēlies optimālo bloķēšanas laiku. Baterijas izlāde samazināsies, pat ja tu aizmirsīsi ekrānu nobloķēt, jo viņš to izdarīs pats.
9. Neatslēdz GPS, Bluetooth un Wi-Fi

Ja dotajā brīdī nelieto šīs funkcijas - droši atslēdz tās. Ieslēgta navigācija, Bluetooth un Wi-Fi sekmē ātru baterijas izlādēšanos.
10. Nekad neizslēdz telefonu

Eksperti apgalvo, ka izslēgt telefonu vajadzētu vismaz vienu reizi nedēļā. Tas ievērojami pagarina akumulatora kalpošanas laiku.
11. Neatslēdz balss komandu atpazinēju

Android baterija ļoti patērē enerģiju uz komandas `Ok, Google` atpazīšanu. Telefons pastāvīgi skenē skaņas un runas, gaidot kad tu pateiksi šo frāzi, tādējādi samazinot baterijas enerģijas daudzumu. Atslēdz šo funkciju.

Šis nav pats pilnīgākais saraksts, bet noderēs iesākumam visiem tiem, kas vēlas uzzināt, kā pagarināt baterijas darbības laiku. Un ko dari tu baterijas enerģijas ekonomēšanai?
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv