Dzīvē tā notiek: `Kamēr viņa gulēja slimnīcā, dēls pārdeva dzīvokli un pazuda`

12.10.2017
Raksta turpinājums - lapa #5
Pēc savas maiņas devos mājās. Pastāstīju par šo savam draugam un man iešāvās prātā doma paaicināt kundzi pagaidām pie manis padzīvot, vēlāk izdomāsim ko darīt tālāk. Draugs nebija mierā ar šo ideju, bet vēlāk pierunāju viņu. Nākamajā dienā devos uz slimnīcu, kundze bija priecīga par manu ierašanos. Es viņai visu pastāstīju un teicu, ka rītdien ieradīšos viņai pakaļ, viņa ilgi atrunājās, ka negrib uzbāzties, bet vēlāk pierunāju.
Tomēr, kad es ierados pie viņas nākamajā dienā, kundze jau bija izrakstīta un aizgājusi prom. Atrast viņu es vairāk nevarēju un nezinu, kas notika tālāk. Varbūt viņa devās pie dēla, vai kur citur. Es nezinu un neviens man neko nevarēja pateikt. Žēl, ka pasaulē tā notiek, kad nevar uzticēties pat saviem bērniem un ir žēl, ka veci cilvēki tiek pakļauti kam tādam.

Vēlos lūgt sabiedrības uzmanību: LŪDZU, NEKAD NEIZRĪKOJATIES TĀ PRET SAVIEM VECĀKIEM! Viņi taču jūs ir audzinājuši un devuši jums visu, kas jums ir bijis nepieciešams. Neatstājiet savus vecākus slimnīcā pakļautus kam tādam. Ar cieņu, Anna.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv