ŠOKĒJOŠI: 32 gadus vecs vīrietis uzmācās 16 gadus vecai meitenei ar intīmām lietām!

17.10.2017

Facebook vietnē kāds 32 gadus vecs vīrietis sarakstās ar 16 gadus vecu meiteni, meitene ir samelojusi par savu vecumu un pateikusi, ka viņai ir 18. TVNET aprakstītā situācija ir improvizēta no meitenes puses, bet vīrietis tic, ka patiesi uzrunā jaunu meiteni.


16 gadus vecas personas pavedināšanā nav saskatāms krimināllikuma pārkāpums, neviena persona nav cietusi, bet šī situācija parāda, ka bērni VAR kļūt par upuriem šādiem vīriešiem.


Šis eksperiments parāda, ka pieaudzis vīrietis mēģina ievilināt meiteni uz tikšanos seksuāliem mērķiem. Lai gan fotogrāfijā meitene izskatās jauna, pavisam kā bērns, vīrieti tas neattur. Viņš izsaka viņai komplimentus un ievilina sarakstīties par perversām lietām. Vēlāk meitene atklāj, ka viņai ir 16, mācās skolā, dzīvo ar vecākiem un intīmu attiecību viņai nekad nav bijis.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Viņa būtu parasta meitene – kā daudzas, ja vien patiesībā aiz sešpadsmitgadnieces tēla neslēptos vīrietis, kurš vēlas pārliecināties, vai sociālie tīkli patiešām mudž no vecāka gadagājuma vīriešiem, kuri meklē seksuālas attiecības ar ļoti jaunām, savam vecumam nepiemērotām meitenēm.
Izrādījās, ka jauniņai, glītai meitenei nekas vispār nav jādara, lai viņai uzreiz sāktu rakstīt dažāda vecuma vīrieši.

Ja meitene atbild: slūžas ir vaļā.

Konkrētais vīrietis jau pirmajās sarakstēs meitenei piedāvāja nodarboties ar seksu.

Fakts, ka jaunietei nav bijušas intīmas attiecības, viņu tikai vēl vairāk iekārdināja.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv