Sieviete gulēja vannā, kad suns iekoda viņai rokā. Ienākot istabā viņa bija šokā! 

14.10.2016

Suņa Petča stāsts radīja lielu troksni ziņās pēc tā, kad viņš izglāba ģimeni no liesmās apņemto māju. Petčs dzīvo Nolijas, Ričarda un viņu bērnu ģimenē. Viņš parādījās viņu mājās, kad viņš bija vēl kucēns.

 

Ar laiku suns izauga un viņam nebija vietas Devisu ģimenes nelielajā mājā. Tāpēc vecāki sāka apdomāt to, ka varētu suni atdot citai ģimenei, kaut arī bērni to neatbalstīja. Vecāki piekrita padomāt par šo lēmumu. Viņi pat nenojauta, kā šis lēmums spēs iespaidot viņu dzīvi.

 

Vienā vakarā, Nolija gulēja vannā, Petčs vienmēr baidījās tur nākt iekšā, dēļ bailēm no ūdens. Sieviete mājā bija viena pati un ieslēdzot radio viņa nolēma atpūsties, paguļot vannā. Pēkšņi, suns ieksrēja vannasistabā, ieķērās sievietes rokā un sāka vilkt ārā. Nolija saprata, ka suns ir stipri satraukts un uzvelkot halātu, atvēra durvis. Šajā laikā liesmas jau ielenca gandrīz visu māju.

 

 

Raksta turpinājums
Suns vilka saimnieci caur uguni. `Viņš gāja pa priekšu un visu laiku skatījās uz aizmuguri, lai redzētu, ka es viņam sekoju. Viņi izgāja no degošās mājas pagalmā.

Nolija ieraudzīja, ka viņu mašīna atradās tuvu liesmām un instiktīvi vēlējās ieskriet atpakaļ mājā pēc atslēgām, lai paņemtu automašīnas atslēgas un aizdzītu mašīnu uz drošāku vietu. Petčs neļāva viņai to darīt. Suns sāka rūkt uz saimnieci. Pēc neilga brīža mājās nodārdēja sprādziens.

Nolija iedomājās, kas gan varēja notikt ar viņu, ja viņu nebūtu izglābis drosmīgais suns. Mazliet vēlāk sunim piešķīra medaļu par drosmi.

Drīzumā ģimene nopirka jaunu māju, lielāku par iepriekšējo, kur tagad viņu varonim bija pietiekami vietas.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv