Briesmīga traģēdija! To, ko noziedznieki izdarīja ar Amazones cilti, nevar izskaidrot...

19.09.2017

Mūsu civilizācija pastāvīgi attīstās. Mēs esam nogājuši tālu ceļu no riteņiem un nūjām līdz automašīnām, klēpjdatoriem un citām lietām, bez kurām ir grūti iedomāties 21. gadsimtu.


Skan absurdi, bet pat šodien joprojām pastāv cilvēki, kuru dzīvesveids ir saglabājies akmens laikmeta līmenī. Bieži vien šīs parādības iemesls ir tas, ka viņi dzīvo attālā un nepieejamā teritorijā.


Visvairāk tādu savvaļas cilšu dzīvo Amazones džungļos, no kuriem lielākā daļa atrodas Brazīlijas teritorijā. Saskaņā ar šīs valsts konstitūciju, zemes, kurās dzīvo viena vai cita cilts, ir viņu īpašums, un svešiniekiem ieeja tur ir aizliegta, lai saglabātu kopā dzīvojošu cilvēku grupas identitāti.


Tas ir, lai aizsargātu viņus no civilizācijas un, kā pierāda prakse, visās iespējamajās šī vārda jēgās. Bet, kā vienmēr, rakstītais uz papīra un realitāte — divas dažādas lietas.

Raksta turpinājums - lapa #1
Džavari ielejā, kas atrodas Brazīlijas ziemeļrietumos, ir noticis masu slaktiņš. Apmēram desmit vietējās cilts pārstāvjus, tostarp sievietes un bērnus nonāvēja nelegāli zelta meklētāji. Par to liecina cilvēktiesību organizācijas Survival International oficiālā tīmekļa vietne.

Brazīlijas iestādes ir sākušas atklātu izmeklēšanu. Noziedznieki tika noķerti ātri, jo daži no viņiem nolēma padižoties ar saviem `sasniegumiem` blakus esošajā bārā.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv