9 brīnišķīgi stāsti par mīlestības neticamo spēku...

14.01.2018
Raksta turpinājums - lapa #3
7.Izkāpjot no metro man sāka sekot kāds liels suns. Viņš man sekoja līdz pat dzīvoklim. Es sāku nervozēt. Pēkšņi manā priekšā parādījās vīrietis ar nazi un lika man atdot maku. Pirms es paspēju aptvert, kas notiek, suns uzbruka vīrietim. Viņš nometa nazi un aizbēga.

8.Šodien, gribēdama nosūtīt savam vīram SMS ar tekstu `Es tevi mīlu`, nosūtīju to savam tētim. Pēc pāris minūtēm saņēmu atbildi: `Es arī tevi mīlu. Tētis.` Tas bija tik aizkustinoši. Mēs pārāk reti sakām šādas lietas.

9.15 gadus strādāju kā konsultante bērnu audzināšanas jautājumos. Nesen saskrējos ar kādu no bērniem, ar ko agrāk strādāju. Viņš bija sarežģīts bērns, vienmēr dusmojās un bija neapmierināts ar dzīvi. Vienreiz es viņam uzzīmēju supermenu un uzrakstīju par to, kā supermeni nekad nepadodas un beigās vienmēr uzvar. Mazais zēns nu ir izaudzis un kļuvis par ugunsdzēsēju, un glābj cilvēku dzīvības. Mēs mazliet parunājāmies par to, kā viņš dzīvo, un pirms devāmies katrs uz savu pusi, viņš izvilka maku un parādīja supermena zīmējumu, ko visu šo laiku viņš bija saglabājis.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • gangnam.lv