Viņa sameloja, ka taksists viņu izvarojis un tagad 16 mēnešus pavadīs aiz restēm

24.09.2017
Raksta turpinājums - lapa #2
Prokurors tiesā teica, ka vadītājs nosaucis Pointoni par `pārāk piedzērušos`, kad tā iekāpusi taksometrā. Piebraucot vajadzīgajā vietā, meitene metusi taksistam naudu, bet banknote bija ļoti piesūkusies ar taukiem. Kad vīrietis šādu naudu atteicās pieņemt, Sofija sāka viņu apvainot un skraidīt apkārt automašīnai, virinot durvis.

Prokurors teica `Tad viņš nepievērsa tam īpašu uzmanību, jo līdzīgi gadījumi ar iedzērušiem klientiem gadās bieži`. Taksista vārdus apliecināja arī viņa un dispečera sarunas ieraksts. Tiesa atklāja, ka pēc GPS ierīcē uzstādītās maršruta sekošanas iekārtas datiem maršruts atšķiras no meitenes stāstītā.
Sapratusi, ka meli atklāti, Pointone apraudājās un jautāja vai viņa var atsaukt apsūdzību. Sofija atzina sevi par vainīgu tiesas maldināšanā un saprata, ka tagad viņas cerības kļūt par policisti ir zudušas uz visiem laikiem. Meitenei piesprieda 16 mēnešu cietumsodu un tiesnese viņai paziņoja: `Jūsu ļaunprātīgā sūdzība nodarījusi milzīgu kaitējumu tiem, kuri meklē taisnību caur policiju un tiesu`.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • gangnam.lv