Šīs mātes foto `pirms un pēc`pierādīja, ka atzīme uz svariem, nenozīmē pilnīgi neko!

25.06.2017
Raksta turpinājums - lapa #2
Pa kreisi — 82,5 kg, pa labi — 81,6 kg.

Mēs visi zinām, ka muskuļu masa sver vairāk nekā tauki, bet šie foto ir patiesi satriecoši. Savā tīmekļa vietnē Adriena pastāstīja par viņas neticamo ķermeņa transformāciju. Pēc dažām diētām, kas nenesa nekādus pozitīvus rezultātus, viņa aizrāvās ar spēka trīscīņu, tas ir ar stangas celšanu. Viņa ātri iemīlēja šo sporta veidu. Pagājušajā gadā, Adriena piedalījās savās pirmajās sacensībās.

Pateicoties smagumu celšanai četras reizes nedēļā, viņas ķermeņa struktūra ir kardināli mainījusies, tas palīdzēja viņai sadedzināt taukus un iegūt muskuļus. Pat jau ar to, ka Adriena kļuva slaidāka par 3 izmēriem, un meitene sāka saņemt daudz sajūsminātus komentārus par viņas jauno tēlu, atzīme uz viņas svariem praktiski neizkustējās. Tā vietā, lai skumtu par to, viņa nolēma dalīties ar savu stāstu ar citām meitenēm, lai pierādītu, ka svēršanās atzīme, svara zaudēšanas laikā, bieži vien nespēlē nekādu lomu.
Meitenes, atcerieties: svarīgs nav skaitlis, kuru parāda Jums svari, bet gan tas kā Jūs jūtaties savā ķermenī. Varbūt, ja mēs beidzot atbrīvosimies no nejaukām ierīcēm, tad tas mums palīdzēs koncentrēties uz savas figūras pilnveidošanas?
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • gangnam.lv