Zinātnieki pierādījuši: visi vīrieši iemīlas tikai tajā sievietē, kurai piemīt šī īpaš

20.06.2017
Raksta turpinājums - lapa #2
Protams, ka laimes jēdziens katram ir dažāds. Bet visiem cilvēkiem, kuros iemīlējās, piemita šīs īpašības:

1.Neuzkrauj tev smaguma sajūtu Skatoties uz laimīgu cilvēku, jūs sajūtat vieglumu. Viņš neskumst bez iemesla, nežēlojas par pasauli/valdību/ļauniem cilvēkiem. Viņam labi vienmēr un visur. Viņš laimīgs tikai no tā, ka dzīvo šajā pasaulē un redz šo pasauli ap mums.


2.Smaida Psihologi izdarīja interesantu eksperimentu. Respondentiem parādīja fotogrāfijas, kurās daļa cilvēku smaida, bet daļa ir ļoti nopietni. Pēc tam palūdza atbildēt, kuri cilvēki viņiem patika vairāk. Rezultāts nav pārsteidzošs - pievilcīgāki bija smaidošie cilvēki. Pat neskatoties uz to, ka nopietnie `konkurenti` bija daudz skaistāki.


3. Pret citiem cilvēkiem izturas labāk nekā pārējie Darbā jauniņais? `Ai, kaut kāds dīvainis`. Jaunais cilvēks grib iepazīties uz ielas? ` Kretīns`. Cik bieži mēs izsakām viedokli pat neiepazīstot cilvēku! Tādēļ augstu tiek vērtēti cilvēki, kuri maksimāli pozitīvi izturas pret pārējiem.


4. Prot runāt ne tikai par sevi
No jūsu sociālo tīklu profiliem var uzzināt, kas jums patīk un ko jūs nevariet ciest. Bet ko saruna ar jums var dot otram cilvēkam?Ja jūs protat uzlabot garastāvokli, dāvāt prieku un izsaukt smaidu - tā ir cienījama vērtība.


5. Redz labo tur, kur citi redz tikai slikto
Pretīgs laiks? Visi tāpat to redz. Kāpēc runāt par slikto, ja var parunāt par kaut ko labu? Cilvēki ar šādu pozīciju pievelk apkārtējos.

Iedomājies situāciju, ka vīrietis uzaicina divas meitenes uz vienu un to pašu filmu. Filma izrādās ne visai interesanta. Pirmā meitene uzreiz pasaka, ka filma ir galīgs draņķis un uzmet lūpu. Protams, ka kavalieris sajūtas kā neveiksminieks. Bet otrā meitene piekrīt pavadonim, ka filma nav pārāk laba un piedāvā uzlabot vakara iespaidus ar `gājienu` uz konditoreju. Kā tu domā, kurā meitenē vīrietis iemīlēsies?


Londonas psihoterapeits Allens de Bottons daudz uzmanības velta pētījumiem par attiecībām starp dzimumiem. Vienā no saviem rakstiem viņš norāda: `Instinkti mūs velk pie tiem cilvēkiem, kuri var mūs darīt laimīgus.`

Tātad varam izdarīt secinājumu, ka iemīlas ne tajos, kuri ir ārēji skaisti, bet tajos, kas var dāvāt siltumu un gādību! Vai piekrītat?
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • gangnam.lv