Kas notiks ja iestādīs banānu mizas un olas? Triki, kas uzlabos jūsu augsni!!!

04.06.2017
Raksta turpinājums - lapa #2
Jā, jā, Jūs visu pareizi izlasījāt! Lai uzlabotu augsnes kvalitāti, pietiekami, poda apakšā iestādīt svaigu olu. Kad gatavosiet podiņus ar augsni, stādiem, vienkārši ielieciet katrā no tiem olu.

Ola sadalīsies ilgā laika gaitā, kas ļaus tai kļūt par dabīgu mēslojumu Jūsu augiem.
2. Izkaisiet pa vagām pelnus!

Ja Jums ir kamīns, tad varat paaugstināt pH līmeni Jūsu augsnei pilnīgi bez maksas! Paņemiet nedaudz pelnu un izkaisiet tos pa vagām. Šis vienkāršais paņēmiens samazinās zemes skābumu.

3. Izmantojiet banānu mizas!

Ikviens zina, ka banāni ir ļoti labvēlīgi mūsu veselībai. Šis auglis ir bagāts ar kāliju, fosfātu, sēru, kalciju, magniju, nātriju un citām uzturvielām. Esat kādreiz padomājuši par to, ka banāni var būt ne mazāk noderīgi augiem?

Noderīgas vielas, kas ir banānos, palīdzēs bagātināt augsni un ļaus Jūsu augiem augt straujāk. Lai to izdarītu, Jums vajag izmantot banānu mizu gabaliņus, stādot stādus.

4. Atstājiet uz zemes satrunējušas lapas!

Atstājiet nokritušas lapas satrunēt dārzā, ziemā, un viņas sagatavos augsni nākamajai sezonai. Satrunējušās, pagājušā gada lapas lieliski apgādā augsni ar barības vielām.


5. Izsmidziniet virs vagām sāls šķīdumu!

Vienlaicīgi, kā ar pelniem, angļu sāls samazina skābuma līmeni augsnē. Angļu sāls satur magniju, sēru un skābekli. Tā kā zemais pH līmenis bieži norāda uz magnija neatbilstību, tāds sāls šķīdums, var būt ļoti noderīgs. Viss, kas Jums jāizdara, tas ir jāatšķaida angļu sāli (magnija sulfātu) ar ūdeni un jāizsmidzina to virs augiem.


Noteikti izmēģiniet šīs vienkāršās metodes savā dārzā vai vasarnīcas zemes gabalā! Jūs būsiet pārsteigti, cik tie ir efektīvi!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • gangnam.lv