Jauns

Pramofen Hemorrhoid Krējums - Simptomātiska ārstēšana sāpīgas un iekaisuma ārējo un iekšējo hemoroīdi

€7.34

Pievienot grozam


SKU: #d331

Pieejamība: Pieejams

Stāvoklis: Jauns

Specifikācija

  • Ādas Tips: visiem ādas tipiem
  • Formulēšana: Krēms
  • Izmērs: Full Size
  • Saules: No
  • Veids: BB & CC Krēmi
  • Valstī/Reģionā Ražošana: Amerikas Savienotās Valstis

Izmanto

Tas tiek izmantots, lai uz laiku mazinātu pietūkumu, dedzināšana, sāpes, kuru cēlonis .Šis produkts satur un .

Fenilefrīns ir simpatomimētiska amīna, ka darbi uz laiku mazinot kuģu jomā.Šis efekts samazina tūsku un diskomfortu.Pramoxine pieder klasei zālēm, ko sauc par vietējas darbības pretsāpju līdzekļi.Tas darbojas uz nerviem, jo, lai bloķētu vai samazināt sajūta, sāpes un .

Daži produkti var saturēt vielas (piemēram, kakao sviests, grūti , , shark oil), kas nomierina vai veido aizsargbarjeru, lai novērstu pārāk daudz kairinošs, sazinieties ar izkārnījumiem.

Kā izmantot Pramofen Krējums

Ievērojiet visas norādes uz produkta iesaiņojuma.Ja jūs neesat pārliecināti par jebkuru informāciju, konsultējieties ar savu ārstu vai .Pirms lietošanas notīriet vietu ar maigām ziepēm un ūdeni, rūpīgi izskalot, un pat sausa.

Uzklāt produktu uz skarto zonu līdz 4 reizes dienā, parasti no rīta un , vai pēc katras , vai kā norādījis jūsu ārsts.Lai lietotu šo produktu iekšpusē apakšējā daļā , lietošanai aplikatoru padoms/iedz./sprauslu.Ievērojiet visus norādījumus uz produkta iepakojuma, vai kā norādījis jūsu ārsts.Neattiecas produkta augsto iekšpusē taisnās zarnas.

Deva ir balstīta uz jūsu veselības stāvoklis un reakcija uz ārstēšanu.Nelietojiet biežāk, vai ilgāks laiks, nekā ieteicams.

Ja simptomi nav uzlabotu 7 dienu laikā, ja asiņošana/pasliktināšanos sāpes rodas, vai ja jūs domājat, ka jums var būt nopietnas veselības problēmas, jākonsultējas ar savu ārstu nekavējoties.Blakusparādības

Tas parasti nav apnicīgs blakusparādības, ja lieto, kā norādīts.Vieglas sāpes/dzeloņains var notikt.Ja kāds no šiem iedarbība saglabājas vai pastiprinās, informējiet savu ārstu vai nekavējoties.

Ja jūsu ārsts ir vērsti jūs lietojiet šīs zāles, atcerieties, ka viņš vai viņa ir atzinusi, ka ieguvums ir lielāks par risku blakusparādības.Daudzi cilvēki, kuri lieto šīs zāles, nav nopietnas blakusparādības.

Pārtrauciet lietot šīs zāles un pastāstiet ārstam uzreiz, ja kāds no šiem reti, bet ļoti nopietnas blakusparādības: strauji/neregulāra sirdsdarbība, sirdsklauves , nervozitāte, drebuļi (trīce), .

Ļoti nopietni, lai šo narkotiku ir reti.Tomēr, nekavējoties sazinieties ar ārstu, ja jūs novērojat simptomus nopietni , tajā skaitā: , /tūsku (īpaši sejas//rīkles), smaga , .Piesardzības pasākumi

Pirms šī produkta lietošanas, pastāstiet savam ārstam vai ja esat alerģisks ; vai ; vai jebkuru tās sastāvdaļu; ja jums ir cita .Šajā izstrādājumā var būt neaktīvas sastāvdaļas, kas var izraisīt alerģisku reakciju vai citas problēmas.Konsultējieties ar savu farmaceitu, lai uzzinātu vairāk.

Ja jums ir kāda no šīm veselības problēmas, konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu, pirms lietojat šo produktu: , problēmas (piemēram,, ), , (), apgrūtināta urinēšana dēļ bloķēšanu (piemēram, rada ).

Nelietojiet šo produktu bērniem 12 gadu vecumā vai agrāk, nekonsultējoties ar ārstu.

Laikā , tas būtu jāizmanto tikai tad, ja skaidri nepieciešams.Apspriest riskus un ieguvumus ar savu ārstu.

Nav zināms, vai šīs zāles izdalās piens.Konsultējieties ar savu ārstu pirms krūts barošanu.Mijiedarbība

Ja jums ir, izmantojot šo produktu, saskaņā ar jūsu ārsta virzienā, jūsu ārsts vai var jau būt informēti par iespējamiem un var tikt uzraudzības jums par tiem.Nav iedarbināt, apturēt vai mainīt devu jebkādas zāles, pirms pārbaudīt ar savu ārstu vai farmaceitu pirmais.

Pirms šī produkta lietošanas, pastāstiet savam ārstam vai farmaceitam, ja jūs lietojat kādu no šīm recepšu un bezrecepšu/augu izcelsmes produktiem: MAO inhibitori (, , metilēnzilā, moclobemide, , , , safinamide, selegiline, ), zāles, lai ārstētu (ieskaitot guanetidīns, piemēram ).

Daži produkti ir sastāvdaļas, kas var paaugstināt jūsu vai .Pastāstiet savam farmaceitam, kādus produktus jūs izmantojat, un jautāt, kā izmantot tos droši (īpaši -un-aukstu produktu, vai ).

Šis dokuments nesatur visu iespējamo mijiedarbību.Tāpēc, pirms šī produkta lietošanas, pastāstiet savam ārstam vai farmaceitam par visiem produktiem jūs varat izmantot.Uzturēt sarakstu ar visiem jūsu Pārdozēšanas

Šīs zāles var būt kaitīgs, ja norīts.Ja kādam ir overdosed un ir nopietni simptomi, piemēram, iet ārā vai , zvaniet 911. Citādi, sazinieties ar saindēšanās kontroles centru uzreiz.ASV iedzīvotāji var zvanīt savu vietējo saindēšanās kontroles centru pie 1-800-222-1222. Kanādas iedzīvotāji var zvanīt provinces saindēšanās kontroles centru.Piezīmes

Lai uzturētu normālu zarnu funkciju un mazināt risku , ēst pareiza diēta ar augstu šķiedrvielu, dzert 6-8 glāzes ūdens katru dienu un regulāri.Atkārtotas Devas

Ja jums ir, izmantojot šo produktu par regulāru grafiku un aizmirsis devu, lietojiet to tiklīdz atceraties.Ja tas ir tuvu laiks, kad nākamo devu, izlaidiet nokavēto devu.Lietot savu nākamo devu pēc regulāriem laika.Nelietojiet dubultu devu, lai panāktu.Uzglabāšana

Uzglabāt istabas temperatūrā, pēc 68-77 grādiem F (20-25 ° C).Dažādu marku šīs var būt dažādas uzglabāšanas vajadzībām.Skatiet produkta iepakojums ar instrukcijām par to, kā saglabāt savu zīmolu, vai jautājiet .Glabājiet prom no bērniem un mājdzīvniekiem.

Nav flush zāles tualetes podā vai ieliet tos aizplūšanu, ja vien norādījuma.Pareizi izmest šo produktu, kad tas ir beidzies derīguma termiņš vai tie vairs nav nepieciešami.Konsultējieties ar savu farmaceitu vai vietējās atkritumu apglabāšanas uzņēmums, sīkāk par to, kā droši izmest savu produktu.

Tagi: bb krēms roze, tretinoīns aktuāls, pasūtījuma putekļu maska, creme, kerastase šampūns, iekaisuma, krēms hemorrhoid, lakstaugu hemorrhoid krējums, sejas krēms, bb krēms missha..